جمعه, ارديبهشت 06, 1398
اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
کلام استاد

گاهی انسان در کنار دوستانش می نشیند و سخنان عادی می گوید و احساس خستگی نمی کند، اما هنگامی که به نماز می ایستد، برای او دشوار است؛ زیرا با خدا مأنوس نیست و سخن گفتن با کسی که انسان با وی مأنوس نیست، ملال آور است.

ما نیز اگر خواستیم ببینیم آیا با خدا مأنوسیم یا نه، باید ببینیم از خواندن قرآن که سخن خدا با ماست و از خواندن نماز که سخن ما با خداست، احساس ملال میکنیم یا احساس نشاط.

 

برگرفته از کتاب عمل عرفانی درپرتو علم وحیانی ص 116

اخبار و اعلانات دفتر

موضوعات ارسال شده در خرداد 1393

واریز شهریه ماه رمضان المبارک
قابل توجه طلاب و فضلای محترم استانهای ذیل شهریه ی ماه رمضان المبارک از دفتر مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی به حساب بانک ملی واریز گردید 1- آذربایجان شرقی 2- ا...(ادامه)
تاریخ: 1393/03/31       توسط: روابط عمومی دفتر شهریه    نظرات: 0
راهنمای ثبت نام شهریه
به اطلاع طلاب محترمی که نام آنها تا ماه رجب المرجب 1435وارد سیستم شهریه ی حوزه علمیه شده است می رساند برای ثبت نام یا اطلاع از شماره حساب در سایت شهریه دفتر مرجع عالیقدر حضرت...(ادامه)
تاریخ: 1393/03/26       توسط: روابط عمومی دفتر شهریه    نظرات: 0
سالروز مبعث پیامبر رحمت
سلام یر مبعث ، پیام خیزش انسان ، از خاک تا افلاک ! سلام بر مبعث ، انفجار نور و ظهور همه ی ارزشها در صحنه ی حیات بشر ! خجسته سالروز بعث رسول مهربانی حضرت محمد بن عبدالله صل...(ادامه)
تاریخ: 1393/03/05       توسط: روابط عمومی دفتر شهریه    نظرات: 0
شهادت امام موسی کاظم علیه السلام
سالروز شهادت حضرت امام موسی کاظم علیه السلام را به محضر مبارک حضرت حجت بن الحسن عجل الله تعالی فرجه الشریف و همه ی شیعیان و اردات مندان آن حضرت تسلیت می گوییم
تاریخ: 1393/03/03       توسط: روابط عمومی دفتر شهریه    نظرات: 0
سایت های مرتبط

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای دفتر شهریه حضرت آیت العظمی جوادی آملی (سال 1398) محفوظ می باشد.